• Rekrutacja na Program Stażowy

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zastanawiasz się jak wygląda rekrutacja na staż? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Pamiętaj! Czekamy na Twoje zgłoszenie do 30 maja!

Rekrutacja na Program Stażowy

Zobacz jak wygląda rekrutacja do Programu.

Do kiedy można aplikować?

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 30 maja.

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza rekrutacyjnego wraz ze swoim CV na adres:
kariera@dabi.eu


Formularz możesz pobrać tutaj.

Jak wygląda proces rekrutacji?

W pierwszej kolejności do Ciebie zdzwonimy, porozmawiamy z Tobą o podstawowych założeniach Programu i zadamy Tobie kilka pytań. Wybrane osoby zaprosimy do naszej siedziby na rozmowę w obecności HR oraz Kierownika. W zależności od ilości kandydatów jest możliwa jeszcze trzecia rozmowa, która również odbędzie się w naszej siedzibie.

Co sprawdzamy na rekrutacji?

Szukamy ludzi, którzy pasjonują się budownictwem i maszynami budowlanymi. Zależy nam na stworzeniu stabilnych zespołów, a po praktykach chcemy zaproponować pracę. Dlatego będziemy sprawdzać Wasze zaangażowanie, dyspozycyjność, nastawienie na realizację zadań, komunikację oraz nastawienie na współpracę w zespole. Na rozmowie z Kierownikiem mogą pojawić się pytania techniczne, gdzie sprawdzimy Waszą wiedzę i doświadczenie. Poprosimy Cię też o rozmowę w języku angielskim.

Kiedy rekrutacja się zakończy?

Rekrutacja trwa do 15 czerwca. Do tego czasu wszyscy kandydaci otrzymają od nas informację odnośnie finalnej decyzji uczestnictwa w Stażu.
Powodzenia!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z poniższą klauzulą zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DABI SM BUDNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Romualda Traugutta 352
  2. kontakt z Administratorem Danych: ochronadanych@dabi.com.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 miesiąca od zakończenia rekrutacji
  5. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiot współpracujący w procesie rekrutacji
  6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Masz dodatkowe pytania?

Jeżeli masz jeszcze dodatkowe pytania – śmiało napisz do nas na adres:
kariera@dabi.eu

O Programie Stażowym

Zobacz jak wygląda Program Stażowy DABI i kogo szukamy:

Sprawdź